Oczko w głowie

Oczko. Nazwa zupełnie nieprzypadkowa. Pierwotnie blog miał być sposobem na gromadzenie zdjęć wykonanych przeze mnie prac szydełkowych, gdzie wiadomo rządzą właśnie oczka 😉 Miał być moim małym azylem, o który będę się troszczyć, gdzie będę biec, uciekając przed niezrozumieniem mojej pasji w otaczającym świecie – moim oczkiem w głowie.

Z zamiarem prowadzenia bloga nosiłam się od dawna. Przeczytałam masę rad jak zacząć, co jest najważniejsze, na co zwrócić uwagę. Wciąż miałam opory, by wystartować, bo wydawało mi się, że tak wiele kwestii wymaga dopracowania, a ja jestem zielona w temacie, a to motyw nie za bardzo, a to grupa docelowa nierozpracowana i tak narastała góra obaw i niepewności.

Aż pewnego dnia doszłam do wniosku, że jeśli nie podejmę decyzji i nie zacznę działać, to zawsze znajdzie się jakiś powód, by zapomnieć o swoim marzeniu. Ameryki nie odkryłam, ale zmieniło to moje myślenie i naprowadziło na nowe tory.

Stwierdziłam, że nie będę podporządkowywać się radom, aby wybrać jedną tematykę i się jej trzymać. Blog jest moim miejscem w sieci i jedynym ograniczeniem dla niego jestem ja sama. Dlatego oprócz szydełka zaprezentuję też inne swoje pasje, przemyslenia i garść inspiracji.

I tak oto jestem z moim Oczkiem! Czy mam na niego plan? Nie, pójdę, gdzie mnie Oczko poniesie.

Nie mam klapek na Oczku 😉 – wszelkie krytyczne uwagi od Czytelników są jak najbardziej pożądane! Moim celem jest dążenie do perfekcji, a bez konstruktywnej krytyki się nie obędzie, więc śmiało, piszcie prawdę w Oczko! Będę wdzięczna!


 

Tajemnicze „A.”

A. to moja lepsza połowa. Na blogu występuje anonimowo, ale w moim życiu jest jego najważniejszą częścią (tak, ważniejszą nawet od Oczka), więc nie mogło A. tutaj zabraknąć.

A. do moich zainteresowań odnosi się raczej sceptycznie, ale efekty zazwyczaj spotykają się z ogromnym entuzjazmem, choć oczywiście nie wszystkie. A. uważa, że moje zainteresowania są raczej retro i można by się było bez nich obejść. Cóż, i tak kocham A. nad życie!

 

Reklamy

4 myśli na temat “Oczko w głowie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s